google-site-verification=B7A6Sr1xF0LkWQbqtHSFLzGtqyPtrz607T_2fKLLle0
parallax background

Lavabo Neden Tıkanır Neden Tıkanır

 • Atık ve kızgın yemek yağlarının lavaboya dökülmesi
 • Demlenmiş çay, kahvaltı artıklarının dökülmesi
 • Lavabo giderlerine harç ve moloz düşmesi
 • Gider boruları yani mutfak lavabo giderlerinin dar olması, tortu bağlaması ve kireçlenme
 • Sebze ve meyve gibi toprak mahsullerini, lavaboda yıkayarak çamur ve ufak taşların lavabo giderini tıkaması

Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabonuz mu tıkandı ? Güvenilir bir usta bulamıyormusunuz ? Çözümü Kolay... Lavabo açmak için kullanılan pompa veya çeşitli sıvılar verilerek uygulanan yöntemler sonuç verebilir fakat çözüm geçicidir. Son teknoloji cihazlar, görüntüleme imkanları sayesinde tıkanıklığın çözümünü kalıcı ve noktasal şekilde tamir etmemize imkan vermektedir.

Tıkanmanın olduğu tesisata kamera ile girilerek tıkanma olan bölge ve buna neyin sebep olduğu uzman personelimiz tarafından size gösterilir. Sorunun çözümü için gereken müdahale yapılarak sorunsuz ve zararsız bir şekilde size teslim edilir.


Lavabo Tıkanıklığı Açılmaz ise Ücret Ödermiyim ?

Lavabo tıkanma sorununuzun çözülmemesi durumunda tabi ki herhangi bir ücret talep etmiyoruz. Kullanmış olduğumuz cihazlar en üstün özelliklere sahiptir. %100 oranda lavabo tıkanıklıklarını açan bu cihazlar sayesinde sonuç almaktayız. Gönül rahatlığı ile arayabilirsiniz.


Detaylı Bilgi ve Hızlı Çözüm İçin Bizi ArayınDetaylı Bilgi ve Hızlı Çözüm İçin Bizi ArayınÇALIŞMA SİSTEMİMİZ

Sizin İçin Ne Yapabiliriz ?

GERİ DÖNÜŞLER

Müşteri Yorumları

 • Tesisat ustaları banyomdaki su kaçağının tamiri için geldiler. Sorunumu çok kolay bir şekilde etrafı kirletmeden hallettiler. Söyledikleri zaman da geldiler ve işlerini yaptılar. Teşekkürler.
  Hatice Haknuroğlu
 • Mutfağımdaki lavabo tıkanıklığı ve Banyo bataryamın değişimi için çağırdım. Ustalar konularında uzman hemen sorunumu çözdüler. Ayrıca beni detaylı bilgilendirmeleri hoşuma gitti. Kolaylıklar dilerim.
  Rukiye aslantaş
 • Petek temizleme için kendilerini aradım. Cihazı peteklerime takıp temizlik yaptılar. Peteklerim resmen zift doluydu. Şimdi çok iyi ısıtıyorlar. Petek temizleme de kendilerini tek geçiyorum. Güvenle çağırabilirsiniz.
  Cenk Karasu