google-site-verification=B7A6Sr1xF0LkWQbqtHSFLzGtqyPtrz607T_2fKLLle0

Bahçeşehir Su Kaçağı Bulma


Bahçeşehir Su Kaçağı Bulma

Bahçeşehir Su Kaçağı Bulma sorunlarınız için size bir telefon kadar yakınız. En kısa sürede yerinde, en yeni teknolojik cihazlarla, kırmadan, dökmeden sorunu çözüyoruz. Usül tesisat olarak baba mesleğimiz olan mekanik tesisatçılığı çağın gereksinimleri doğrultusunda en yeni teknolojileri kullanarak devam ettiriyoruz. Kameralı ve akustik cihazlarımızla su kaçağını tespit ediyoruz. Etrafa zarar vermeden, modası geçmiş yöntemleri kullanmadan, memnuniyetinizi ön plana alarak sorunu çözmekteyiz.

Bahçeşehir su kaçağı tespiti sorunlarınızın çözümü için hemen arayın bilgi verelim.


Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Usül tesisat olarak baba mesleğimiz olan mekanik tesisatçılığı çağın gereksinimleri doğrultusunda en yeni teknolojileri kullanarak devam ettiriyoruz. Sizi en fazla rahatsız eden tesisat sorunlarından olan su kaçağı tespiti konusunu Kameralı ve akustik özellikleri olan yeni teknoloji cihazlarımızla buluyoruz. Kırmadan dökmeden yapılan bu işlemde sorun noktasal olarak belirlenmektedir.

Su kaçağı tespiti yapıldıktan sonra sorunun hangi yolla çözüleceği konusunda gerekli bilgilendirmeler yapılır ve tamirat süreci bu şekilde başlar.


Fayans veya Parke Altında Su Kaçağı Tespit Edilirmi

Su kaçağının parke veya fayans altında olması su kaçağı tespiti nin yapılmasına engel olmaz. Cihazlarımız son teknoloji akustik olarak dinleme yapmaktadır. Termal kamera yardımı ile su kaçağı noktasal olarak tespit edilir

Su kaçağı tespiti yapıldıktan sonra sorunun hangi yolla çözüleceği konusunda gerekli bilgilendirmeler yapılır ve tamirat süreci bu şekilde başlar.


Detaylı Bilgi ve Hızlı Çözüm İçin Bizi Arayın


SU KAÇAĞI DURUMUNDA ALMANIZ GEREKEN ÖNLEMLER NELERDİR ?

Su Vanasını kapatın

Elektrik tesisatına yakın yerlerde ıslaklık ve nemlenme var ise sigortaları kapatın.

Profesyonel ve konusunu bilen, donanımlı bir firma ile iletişime geçerek gelmelerini bekleyin.

SU KAÇAĞI HANGİ EKİPMANLAR İLE TESPİT EDİLİR ?

Dinleme kulaklığı

Görüntüleme kamerası

Nem Ölçme Cihazı

Termal Kamera

Ölçüm Pompası

Yukarıda Saydığımız cihazları olan donanımlı bir ekip den yardım isterseniz tespit kolay bir şekilde yapılacaktır. Profesyonel ekiplerimiz size bir telefon uzaklığındadır.

SU KAÇAĞI ÇÖZÜMÜNDE KIRMA DÖKME OLUYORMU ?
Su kaçağı cihazlarla tespit edildikten sonra herhangi bir kırma dökme işlemine gerek kalmadan sorununuz çözülmektedir.
LAVAODAN GİDERİNDEN GELEN KOKULARIN SEBEPLERİ NELERDİR ?
Bu sorunların çeşitli sebepleri olabilir. Usta kaynaklı sorunlar, çatlak ve kırık noktalar, tıkanmış giderler koku oluşmasına neden olabilecek faktörlerdir. Bazen tıkanık olmayan giderlerden de kokular gelmektedir. Bu gibi çıplak gözle tespit edilemeyen durumlarda yüksek teknoloji içeren termal kameralar, akustik cihazla devreye girmektedir. Ayrıca Bu işlemlerin büyük çoğunluğunda kırma dökme işlemi yapılmamakta sorun etrafa zarar vermeden çözülmektedir.

Detaylı Bilgi ve Hızlı Çözüm İçin Bizi Arayın