google-site-verification=B7A6Sr1xF0LkWQbqtHSFLzGtqyPtrz607T_2fKLLle0
parallax background

Tuvalet Neden Tıkanır

 • Tuvalet Rulolarının ve Temizlik Pedlerinin Atılması
 • Kedi Kumu ve Saksı Toprağının Dökülmesi
 • Alçı Çimento Gibi Maddelerin Dökülmesi
 • Erimeyen Atıkların Atılması
 • Sert Cisimlerin Düşmesi veya Atılması

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tuvaletiniz mi tıkandı ? Güvenilir bir usta bulamıyormusunuz ? Çözümü Kolay... Tuvalet tıkanmaları çok sık karşılaşılan ama Uzman bir ekip yardımı ile kolaylıkla çözülebilen sorunlardır. Tuvalete atılan kağıtlar, kişisel ürünler, organik atıklar, saç kılları veya yanlışlıkla tuvalete düşürdüğümüz herhangi bir eşyamız tuvalet tıkanmalarına sebep olan birkaç örnektir. Bu tip durumlar için Gider Açma Robotlarını kullanmaktayız. Tıkanıklık derin bir noktada olsa bile ortalama 35-40 metre derinliğe uzanan cihazımız sorunu hiçbir yere zarar vermeden sorunu gidermektedir.

Ekibimiz Sorunun kesin olarak çözüldüğünden emin olmak için ayrıca gider içi görüntüleme cihazı kullanarak net olarak emin olmaktadır.


Tıkanıklık Nasıl Tespit Edilir

Kırmadan tıkanıklık açma için kullanmış olduğumuz robotik cihaz ile tıkanık alanlar görüntülenir. Görüntüler alınıp tıkanıklık açma işleminin yapılacağı alan noktasal olarak tespit edildikten sonra robotla tıkanıklık açma uygulamasına başlanmaktadır. Bu uygulama esnasında herhangi bir kırma dökme işlemi yapılmamaktadır.


Detaylı Bilgi ve Hızlı Çözüm İçin Bizi ArayınDetaylı Bilgi ve Hızlı Çözüm İçin Bizi ArayınÇALIŞMA SİSTEMİMİZ

Sizin İçin Ne Yapabiliriz ?

GERİ DÖNÜŞLER

Müşteri Yorumları

 • Tesisat ustaları banyomdaki su kaçağının tamiri için geldiler. Sorunumu çok kolay bir şekilde etrafı kirletmeden hallettiler. Söyledikleri zaman da geldiler ve işlerini yaptılar. Teşekkürler.
  Hatice Haknuroğlu
 • Mutfağımdaki lavabo tıkanıklığı ve Banyo bataryamın değişimi için çağırdım. Ustalar konularında uzman hemen sorunumu çözdüler. Ayrıca beni detaylı bilgilendirmeleri hoşuma gitti. Kolaylıklar dilerim.
  Rukiye aslantaş
 • Petek temizleme için kendilerini aradım. Cihazı peteklerime takıp temizlik yaptılar. Peteklerim resmen zift doluydu. Şimdi çok iyi ısıtıyorlar. Petek temizleme de kendilerini tek geçiyorum. Güvenle çağırabilirsiniz.
  Cenk Karasu