google-site-verification=B7A6Sr1xF0LkWQbqtHSFLzGtqyPtrz607T_2fKLLle0
parallax background

Kameralı Su Kaçağı Tespiti

Termal kamera ile yapılan bu uygulama da hata payı yok denecek kadar azdır. X-ray teknolojisi kullanarak yapılan sıcak su kaçakları tespitlerinde başarı oranı %100 dür. Soğuk su kaçaklarında tercih edilmemekte olup başarı oranı sıcak suya göre düşüktür. Bunların dışında nem ölçerek kaçak tespiti veya basınç ölçümü ile kaçak tespiti gibi eski yöntemler vardır. Fakat teknolojideki ilerleme ile Termal kamera ile su kaçak tespiti bu yöntemlerin yerini almıştır.


Tavanlarınızın kabarması, Tavandan Su Damlaması

Korkmanıza gerek yok. Kırmadan, dökmeden çözdüğümüz sorunlardan biridir. İşlemi kırmadan gerçekleştirmek için konusunda yetkin bir tesisat ustasının sorunla ilgilendiğinden emin olun. Usül tesisat olarak tüm personellerimiz konusunda eğitim almış ve uzmanlaşmıştır.

Tavandan su damlaması veya kabarması durumun da bizimle iletişime geçerek uygun fiyatlarımızda yararlanabilir ve gönül rahatlığı ile personellerimize güvenebilirsiniz.

SORU VE CEVAPLAR

LAVAODAN GİDERİNDEN GELEN KOKULARIN SEBEPLERİ NELERDİR ?
Bu sorunların çeşitli sebepleri olabilir. Usta kaynaklı sorunlar, çatlak ve kırık noktalar, tıkanmış giderler koku oluşmasına neden olabilecek faktörlerdir. Bazen tıkanık olmayan giderlerden de kokular gelmektedir. Bu gibi çıplak gözle tespit edilemeyen durumlarda yüksek teknoloji içeren termal kameralar, akustik cihazla devreye girmektedir. Ayrıca Bu işlemlerin büyük çoğunluğunda kırma dökme işlemi yapılmamakta sorun etrafa zarar vermeden çözülmektedir.
SU KAÇAĞI DURUMUNDA ALMANIZ GEREKEN ÖNLEMLER NELERDİR ?

Su Vanasını kapatın

Elektrik tesisatına yakın yerlerde ıslaklık ve nemlenme var ise sigortaları kapatın.

Profesyonel ve konusunu bilen, donanımlı bir firma ile iletişime geçerek gelmelerini bekleyin.

SU KAÇAĞI HANGİ EKİPMANLAR İLE TESPİT EDİLİR ?

Dinleme kulaklığı

Görüntüleme kamerası

Nem Ölçme Cihazı

Termal Kamera

Ölçüm Pompası

Yukarıda Saydığımız cihazları olan donanımlı bir ekip den yardım isterseniz tespit kolay bir şekilde yapılacaktır. Profesyonel ekiplerimiz size bir telefon uzaklığındadır.

SU KAÇAĞI ÇÖZÜMÜNDE KIRMA DÖKME OLUYORMU ?
Su kaçağı cihazlarla tespit edildikten sonra herhangi bir kırma dökme işlemine gerek kalmadan sorununuz çözülmektedir.

Detaylı Bilgi ve Hızlı Çözüm İçin Bizi ArayınGenel Sıhhi Tesisat

Mutfak, Banyo ve kalorifer tesisatınızdaki tüm tesisat arızalarınız için 7/24 acil destek vermekteyiz. Batarya, lavabo, klozet arızaları, tesisat malzeme montajları, boru değişimleri ihtiyaçlarınıza yardımcı oluyoruz. Ekip olarak en kısa sürede müdahale edip sorunu çözmekteyiz.

Detaylı Bilgi

ÇALIŞMA SİSTEMİMİZ

Sizin İçin Ne Yapabiliriz ?

GERİ DÖNÜŞLER

Müşteri Yorumları

  • Tesisat ustaları banyomdaki su kaçağının tamiri için geldiler. Sorunumu çok kolay bir şekilde etrafı kirletmeden hallettiler. Söyledikleri zaman da geldiler ve işlerini yaptılar. Teşekkürler.
    Hatice Haknuroğlu
  • Mutfağımdaki lavabo tıkanıklığı ve Banyo bataryamın değişimi için çağırdım. Ustalar konularında uzman hemen sorunumu çözdüler. Ayrıca beni detaylı bilgilendirmeleri hoşuma gitti. Kolaylıklar dilerim.
    Rukiye aslantaş
  • Petek temizleme için kendilerini aradım. Cihazı peteklerime takıp temizlik yaptılar. Peteklerim resmen zift doluydu. Şimdi çok iyi ısıtıyorlar. Petek temizleme de kendilerini tek geçiyorum. Güvenle çağırabilirsiniz.
    Cenk Karasu