google-site-verification=B7A6Sr1xF0LkWQbqtHSFLzGtqyPtrz607T_2fKLLle0
parallax background

Tıkanıklık Açma

Lavabo tıkanıklığı, pisuvar tıkanıklığı, tuvalet tıkanıklığı, boru ve pimaş tıkanıklığı gibi en sık görülen tıkanıklık çeşitlerini Robotlu veya robotsuz bir şekilde kırmadan, zarar vermeden çözmekteyiz. Tıkanıklığı fark ettiğinizde sorunu kendiniz veya konusuna hakim olmayan birine çözdürmek istediğinizde sorunu daha da büyütebilirsiniz. Hem gereksiz zaman ve emek kaybı hem de tamirat maliyetinin artması gibi bir sonuçla karşılaşmanız kaçınılmazdır. Günün her saatinde Uzman ekibimizi arayarak bilgi alabilirsiniz.


Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tuvalet tıkanmaları çok sık karşılaşılan ama Uzman bir ekip yardımı ile kolaylıkla çözülebilen sorunlardır. Tuvalete atılan kağıtlar, kişisel ürünler, organik atıklar, saç kılları veya yanlışlıkla tuvalete düşürdüğümüz herhangi bir eşyamız tuvalet tıkanmalarına sebep olan birkaç örnektir. Bu tip durumlar için Gider Açma Robotlarını kullanmaktayız. Tıkanıklık derin bir noktada olsa bile ortalama 35-40 metre derinliğe uzanan cihazımız sorunu hiçbir yere zarar vermeden sorunu gidermektedir.

Ekibimiz Sorunun kesin olarak çözüldüğünden emin olmak için ayrıca gider içi görüntüleme cihazı kullanarak net olarak emin olmaktadır.

Lavabo Tıkanıklığı Açma

Yiyecek artıkları, kızartma yağları, organik birçok atık lavabo tıkanmasına sebep olur. Bir bakıma Lavabomuzu çöp kutusu olarak görmemizin bir sonucudur bu durum. Son sistem teknoloji cihazlarımızla en zor tıkanıklıkları, etrafa zarar vermeden, kırmadan hallediyoruz.

Kısaca tıkanıklığın sebebi tesisat da ki işçilik hatasından kaynaklanmıyorsa büyük oranda kullanımdan kaynaklanmaktadır. Bizimle iletişimi geçerek sorununuza kalıcı çözüm bulabilirsiniz.


Robotla Tıkanıklık Açma

Cisimlerin giderlere kaçması sonucunda oluşan tıkanıklıklar hepimiz için sorundur. Çözüm için kullandığımız eski tip yöntemler çoğu zaman sorunu geçici olarak çözmekte ve bir süre sonra karşımıza yeniden çıkar. Mutfak, tuvalet giderleri tıkanıklık açma konusu yeni nesil cihazlar ile kalıcı olarak çözülmektedir. Ekiplerimizin kullanmış olduğu bu cihazlar ile probleminiz de çözüme kavuşmaktadır. Uzman ekiplerimiz ile irtibata geçebilir en kısa zamanda destek isteyebilirsiniz.


Tıkanıklık Nasıl Tespit Edilir

Kırmadan tıkanıklık açma için kullanmış olduğumuz robotik cihaz ile tıkanık alanlar görüntülenir. Görüntüler alınıp tıkanıklık açma işleminin yapılacağı alan noktasal olarak tespit edildikten sonra robotla tıkanıklık açma uygulamasına başlanmaktadır. Bu uygulama esnasında herhangi bir kırma dökme işlemi yapılmamaktadır.


Detaylı Bilgi ve Hızlı Çözüm İçin Bizi ArayınDetaylı Bilgi ve Hızlı Çözüm İçin Bizi ArayınÇALIŞMA SİSTEMİMİZ

Sizin İçin Ne Yapabiliriz ?

GERİ DÖNÜŞLER

Müşteri Yorumları

  • Tesisat ustaları banyomdaki su kaçağının tamiri için geldiler. Sorunumu çok kolay bir şekilde etrafı kirletmeden hallettiler. Söyledikleri zaman da geldiler ve işlerini yaptılar. Teşekkürler.
    Hatice Haknuroğlu
  • Mutfağımdaki lavabo tıkanıklığı ve Banyo bataryamın değişimi için çağırdım. Ustalar konularında uzman hemen sorunumu çözdüler. Ayrıca beni detaylı bilgilendirmeleri hoşuma gitti. Kolaylıklar dilerim.
    Rukiye aslantaş
  • Petek temizleme için kendilerini aradım. Cihazı peteklerime takıp temizlik yaptılar. Peteklerim resmen zift doluydu. Şimdi çok iyi ısıtıyorlar. Petek temizleme de kendilerini tek geçiyorum. Güvenle çağırabilirsiniz.
    Cenk Karasu